Конкурс для абітурієнтів

Конкурсні роботи та результати конкурсу 2015 року

Конкурсні роботи та результати конкурсу 2016 року

Конкурсні роботи та результати конкурсу 2017 року

Конкурсні роботи та результати конкурсу 2018 року

З 1 квітня 2018 року й до 10 травня 2018 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу “Правознавці, історики та філософи: юні таланти України”, який традиційно проводить Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учня 10 класу Сєвєродонецького НВК Таранова Микити. Друге місце за кількістю голосів посіла Мазан Софія, учениця 11 класу Сєвєродонецького НВК. Третє місце – Гукова Анна, вихованка Харківського центру юнацької творчості № 6.

Конкурсна робота на правничу тематику якого абітурієнта вам найбільше сподобалась?

  • Таранов Микита (26%, 619 Votes)
  • Мазан Софія (21%, 491 Votes)
  • Гукова Анна (16%, 388 Votes)
  • Мікава Катерина (12%, 286 Votes)
  • Жученко Сергій (11%, 253 Votes)
  • Богайчук Віталіна (4%, 90 Votes)
  • Донченко Анастасія (3%, 82 Votes)
  • Татаренко Дмитро (3%, 77 Votes)
  • Дем’яненко Соф’я (3%, 70 Votes)
  • Якуба Євгенія (0%, 7 Votes)
  • Кліменко Альбіна (0%, 6 Votes)
  • Глазкова Мар’яна (0%, 6 Votes)
  • Кафанов Леонід (0%, 2 Votes)

Усього проголосувало: 2 377

Loading ... Loading ...

За підсумками голосування в номінації краща робота на історичну та філософську тематику найбільше відвідувачів сайту проголосували за роботу учениці 10 класу Краматорської ЗОШ № 25 Колотюк Ксенії. Друге місце за кількістю голосів зайняла Калініна Валерія, учениця 9 класу Калмиківської ЗОШ Старобільського району. Третє місце – Міхайлов Іван, учень 7 класу Лисичанської ЗОШ № 29.

Конкурсна робота на історичну та філософську тематику якого абітурієнта вам найбільше сподобалась?

  • Колотюк Ксенія (30%, 440 Votes)
  • Калініна Валерія (23%, 332 Votes)
  • Міхайлов Іван (16%, 234 Votes)
  • Кувічко Ярослав (10%, 151 Votes)
  • Татаренко Ігор (8%, 120 Votes)
  • Лобода Вікторія (4%, 61 Votes)
  • Крутько Катерина (2%, 26 Votes)
  • Вайзенбургер Вікторія (1%, 16 Votes)
  • Глазкова Мар’яна (1%, 15 Votes)
  • Дашивець Анастасія (1%, 13 Votes)
  • Дейнекіна Катерина (1%, 12 Votes)
  • Рубаненко Маргарита (1%, 12 Votes)
  • В’язовський Владислав (1%, 12 Votes)
  • Махрова Єлизавета (1%, 11 Votes)

Усього проголосувало: 1 455

Loading ... Loading ...

Ми вітаємо переможців і вдячні всім учасникам конкурсу за їх актуальні та цікаві роботи.

КОНКУРСНІ РОБОТИ ЮНИХ ПРАВОЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

Жученко Сергій – Конкурсна робота учня 11 класу Сєвєродонецької ЗОШ № 6 та Перезентація

Таранов Микита – Конкурсна робота учня 10 класу Сєвєродонецького НВК та Презентація

Богайчук Віталіна – Конкурсна робота учениці 11 класу Рубіжанського ліцею та Презентація

Татаренко Дмитро – Конкурсна робота учня 11 класу Харківської гімназії № 14 та Презентація

Гукова Анна – Конкурсна робота вихованки Харківського центру юнацької творчості № 6 та Презентація

Глазкова Мар’яна – Конкурсна робота (у формі вірша) учениці 9 класу Красноармійського НВК

Кафанов Леонід – Конкурсна робота учня 11 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії та Презентація

Дем’яненко Соф’я – Конкурсна робота учениці 10 класу Розквітненського НВК Станично-Луганського району та Презентація

Кліменко Альбіна – Конкурсна робота учениці 9 класу Лисичанської ЗОШ № 29

Мікава Катерина – Конкурсна робота учениці 9 класу Лисичанської ЗОШ № 29

Мазан Софія – Конкурсна робота учениці 11 класу Сєвєродонецького НВК та Презентація

Донченко Анастасія – Конкурсна робота учениці 7 класу Сєвєродонецького НВК

Якуба Євгенія – Конкурсна робота учениці 9 класу Рубіжанської спеціалізованої школи № 10

 

КОНКУРСНІ РОБОТИ ЮНИХ ІСТОРИКІВ І ФІЛОСОФІВ УКРАЇНИ

Татаренко Ігор – Конкурсна робота учня 11 класу Харківської гімназії №14 та Презентація

Рубаненко Маргарита – Конкурсна робота учениці 11 класу Попаснянської гімназії № 20  та мапа муралів Донбасу

Дашивець Анастасія – Конкурсна робота учениці 8 класу Красноармійського НВК

Глазкова Мар’яна – Конкурсна робота (у формі вірша) учениці 9 класу Красноармійського НВК

Махрова Єлизавета – Конкурсна робота учениці 11 класу Лисичанської гімназії та Презентація

Дейнекіна Катерина – Конкурсна робота учениці 10 класу Гірської багатопрофільної гімназії та Презентація

Колотюк Ксенія – Конкурсна робота учениці 10 класу Краматорської ЗОШ № 25

Калініна Валерія – Конкурсна робота учениці 9 класу Калмиківської ЗОШ Старобільського району

Крутько Катерина – Конкурсна робота учениці 9 класу Старобільської ЗОШ № 1

Лобода Вікторія – Конкурсна робота учениці 8 класу Старобільської ЗОШ № 1

Вайзенбургер Вікторія – Конкурсна робота учениці 8 класу Старобільської ЗОШ № 1 та Колекція поштових марок

Міхайлов Іван – Конкурсна робота учня 7 класу Лисичанської ЗОШ № 29

Кувічко Ярослав – Конкурсна робота учня Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та Додаток

В’язовський Владислав – Конкурсна робота учня Старобільського аграрного технікуму та Презентація

 

Грамоти та подяки учасників конкурсу 2018 року

Грамота Дейнекіна Катерина

Грамота Глазкова Мар’яна

Грамота Вайзенбургер Вікторія

Грамота В’язовський Владислав

Грамота Богайчук Віталіна

Грамота Гукова Анна

Грамота Якуба Євгенія

Грамота Калініна Валерія

Грамота Жученко Сергій

Грамота Донченко Анастасія

Грамота Дем’яненко Соф’я

Грамота Дашивець Анастасія

Грамота Кафанов Леонід

Грамота Кліменко Альбіна

Грамота Колотюк Ксенія

Грамота Крутько Катерина

Грамота Кувічко Ярослав

Подяка Бабкіна О.М.

Грамота Татаренко Дмитро

Грамота Мікава Катерина

Грамота Міхайлов Іван

Грамота Махрова Єлизавета

Грамота Татаренко Ігор

Грамота Таранов Микита

Грамота Мазан Софія

Грамота Лобода Вікторія

Грамота Рубаненко Маргарита

Подяка Вовк С.О.

Подяка Гочошвілі І.О.

Подяка Зуєва В.Л.

Подяка Калінченкова А.А.

Подяка Катрич М.О.

Подяка Савонова Г.І.

Подяка Лук`яненко Д.В.

Подяка Лісовець А.В.

Подяка Ларіонова Н.Б.

Подяка Кулєшова Т.А.

[згорнути]

 

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на найкращу наукову роботу учнівську молодь!

Термін подання робіт з 1 грудня 2018 р. до 30 квітня 2019 р.

Положення про конкурс учнівських робіт 2019 р.

 

Надсилай роботу на tatarenko@pravo-snu.lg.ua або gosik1@ukr.net