Конкурс для абітурієнтів

Результати конкурсу 2015 року

19 травня 2015 в Інституті юриспруденції та міжнародного права відбувся фінал обласного конкурсу серед учнів, ліцеїстів та студентів коледжів «Правознавці та історики: юні таланти України». Переможців обирали шляхом відкритого Інтернет-голосування на сайті Інституту.

Конкурс був спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів та учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу була пропаганда правових знань серед молодого покоління. Ми запросили прийняти участь у конкурсі випускників усіх навчальних закладів, які планують пов’язати своє майбутнє життя з юриспруденцією та історією.

Кожен учасник конкурсу підготував  конкурсну роботу за темами: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Держава та особистість: система взаємин», «Історія – наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії».

Учні представили доповіді, присвячені історії рідного краю та правам людини. Молоді науковці проявили креативність та презентували роботи не тільки у вигляді доповідей, а й у вигляді віршів та анімаційних слайдів.

Дипломами 1 та 2 ступеню були нагороджені учні Красноармійської середньої школи Антоненко Вікторія, Попова Тетяна, Новакова Тетяна. Дипломи третього ступеню за представлені на конкурс поетично-правові роботи отримали Татаренко Дмитро та Татаренко Ігор. Самий молодший учасник – учень 2 класу Юр’єв  Дмитро  отримав нагороду за анімаційну роботу «Права дитини».

[згорнути]
Результати конкурсу 2016 року

11 лютого 2016 р. відбувся «Історико-правовий турнір», деталі за цим посиланням.

16 травня 2016 р. були підведені підсумки Конкурсу «Правознавці та історики: юні таланти України». Конкурс спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів й учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу є пропаганда правових знань серед молодого покоління. Ми запрошуємо прийняти участь у конкурсі учнів усіх навчальних закладів, які планують пов’язати своє майбутнє життя з юриспруденцією та історією. У конкурсі міг взяти участь учень будь-якого класу.

Кожен учасник конкурсу мав підготувати й подати реєстраційну форму та конкурсну роботу в межах тематики: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Участь молоді в реформуванні сучасної держави», «Держава та особистість: система взаємин», «Історія – наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії». Назва самої роботи повинно відповідати обраній темі або може копіювати тему

З 21 березня 2016 на сайті Юридичного факультету було відкрите Інтернет-голосування за найкращу роботу.

16 травня 2016 року були підбиті підсумки Інтернет-голосування. За підсумками голосування найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 11 класу ЗОШ №5 м. Сєвєродонецьк Карташовї Дар`ї. Друге місце за кількістю голосів зайняв Жуков Максим, учень 11 класу ЗОШ №1 м. Сєвєродонецьк, третє місце – Богатирьова Олена, учениця Лисичанської гімназії.

[згорнути]
Результати конкурсу 2017 року

З 1 грудня 2016 по 1 квітня 2017 на сайті Юридичного факультету був оголошений Інтернет-конкурс для творчої молоді «Правознавці, історики та філософи: юні таланти України», підсумки якого були підведені в травні 2017 року на Всеукраїнській науково-практичній конференції аспірантів, студентів, молодих науковців та професійних юристів «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні».

З 1 квітня 2017 року й до 30 квітня 2017 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу “Правознавці, історики та філософи: юні таланти України”, який традиційно проводить Юридичний факультет СНУ ім. В. Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 10 класу Рубіжанської гімназії Богайчук Віталіни. Друге місце за кількістю голосів посіла Уманська Валерія, учениця 10 класу Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третє місце – Приходько Валерія, учениця 9 класу Слов`янської ЗОШ №13.

За підсумками голосування в номінації краща робота на історичну та філософську тематику найбільше відвідувачів сайту проголосували за роботу учня 9 класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Карачова Іллі. Друге місце за кількістю голосів зайняв Матрьонін Андрій, учень 10 класу Сєвєродонецької ЗОШ №6. Третє місце – Риженко Олександра, учениця 9 класу Слов`янської ЗОШ №13.

[згорнути]
Конкурсні роботи та результати конкурсу 2018 року

З 1 квітня 2018 року й до 10 травня 2018 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу “Правознавці, історики та філософи: юні таланти України”, який традиційно проводить Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учня 10 класу Сєвєродонецького НВК Таранова Микити. Друге місце за кількістю голосів посіла Мазан Софія, учениця 11 класу Сєвєродонецького НВК. Третє місце – Гукова Анна, вихованка Харківського центру юнацької творчості № 6.

Конкурсна робота на правничу тематику якого абітурієнта вам найбільше сподобалась?

  • Таранов Микита (26%, 619 Votes)
  • Мазан Софія (21%, 491 Votes)
  • Гукова Анна (16%, 388 Votes)
  • Мікава Катерина (12%, 286 Votes)
  • Жученко Сергій (11%, 253 Votes)
  • Богайчук Віталіна (4%, 90 Votes)
  • Донченко Анастасія (3%, 82 Votes)
  • Татаренко Дмитро (3%, 77 Votes)
  • Дем’яненко Соф’я (3%, 70 Votes)
  • Якуба Євгенія (0%, 7 Votes)
  • Кліменко Альбіна (0%, 6 Votes)
  • Глазкова Мар’яна (0%, 6 Votes)
  • Кафанов Леонід (0%, 2 Votes)

Усього проголосувало: 2 377

Завантажується ... Завантажується ...

За підсумками голосування в номінації краща робота на історичну та філософську тематику найбільше відвідувачів сайту проголосували за роботу учениці 10 класу Краматорської ЗОШ № 25 Колотюк Ксенії. Друге місце за кількістю голосів зайняла Калініна Валерія, учениця 9 класу Калмиківської ЗОШ Старобільського району. Третє місце – Міхайлов Іван, учень 7 класу Лисичанської ЗОШ № 29.

Конкурсна робота на історичну та філософську тематику якого абітурієнта вам найбільше сподобалась?

  • Колотюк Ксенія (30%, 440 Votes)
  • Калініна Валерія (23%, 332 Votes)
  • Міхайлов Іван (16%, 234 Votes)
  • Кувічко Ярослав (10%, 151 Votes)
  • Татаренко Ігор (8%, 120 Votes)
  • Лобода Вікторія (4%, 61 Votes)
  • Крутько Катерина (2%, 26 Votes)
  • Вайзенбургер Вікторія (1%, 16 Votes)
  • Глазкова Мар’яна (1%, 15 Votes)
  • Дашивець Анастасія (1%, 13 Votes)
  • Дейнекіна Катерина (1%, 12 Votes)
  • Рубаненко Маргарита (1%, 12 Votes)
  • В’язовський Владислав (1%, 12 Votes)
  • Махрова Єлизавета (1%, 11 Votes)

Усього проголосувало: 1 455

Завантажується ... Завантажується ...

Ми вітаємо переможців і вдячні всім учасникам конкурсу за їх актуальні та цікаві роботи.

КОНКУРСНІ РОБОТИ ЮНИХ ПРАВОЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

Жученко Сергій – Конкурсна робота учня 11 класу Сєвєродонецької ЗОШ № 6 та Перезентація

Таранов Микита – Конкурсна робота учня 10 класу Сєвєродонецького НВК та Презентація

Богайчук Віталіна – Конкурсна робота учениці 11 класу Рубіжанського ліцею та Презентація

Татаренко Дмитро – Конкурсна робота учня 11 класу Харківської гімназії № 14 та Презентація

Гукова Анна – Конкурсна робота вихованки Харківського центру юнацької творчості № 6 та Презентація

Глазкова Мар’яна – Конкурсна робота (у формі вірша) учениці 9 класу Красноармійського НВК

Кафанов Леонід – Конкурсна робота учня 11 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії та Презентація

Дем’яненко Соф’я – Конкурсна робота учениці 10 класу Розквітненського НВК Станично-Луганського району та Презентація

Кліменко Альбіна – Конкурсна робота учениці 9 класу Лисичанської ЗОШ № 29

Мікава Катерина – Конкурсна робота учениці 9 класу Лисичанської ЗОШ № 29

Мазан Софія – Конкурсна робота учениці 11 класу Сєвєродонецького НВК та Презентація

Донченко Анастасія – Конкурсна робота учениці 7 класу Сєвєродонецького НВК

Якуба Євгенія – Конкурсна робота учениці 9 класу Рубіжанської спеціалізованої школи № 10

КОНКУРСНІ РОБОТИ ЮНИХ ІСТОРИКІВ І ФІЛОСОФІВ УКРАЇНИ

Татаренко Ігор – Конкурсна робота учня 11 класу Харківської гімназії №14 та Презентація

Рубаненко Маргарита – Конкурсна робота учениці 11 класу Попаснянської гімназії № 20  та мапа муралів Донбасу

Дашивець Анастасія – Конкурсна робота учениці 8 класу Красноармійського НВК

Глазкова Мар’яна – Конкурсна робота (у формі вірша) учениці 9 класу Красноармійського НВК

Махрова Єлизавета – Конкурсна робота учениці 11 класу Лисичанської гімназії та Презентація

Дейнекіна Катерина – Конкурсна робота учениці 10 класу Гірської багатопрофільної гімназії та Презентація

Колотюк Ксенія – Конкурсна робота учениці 10 класу Краматорської ЗОШ № 25

Калініна Валерія – Конкурсна робота учениці 9 класу Калмиківської ЗОШ Старобільського району

Крутько Катерина – Конкурсна робота учениці 9 класу Старобільської ЗОШ № 1

Лобода Вікторія – Конкурсна робота учениці 8 класу Старобільської ЗОШ № 1

Вайзенбургер Вікторія – Конкурсна робота учениці 8 класу Старобільської ЗОШ № 1 та Колекція поштових марок

Міхайлов Іван – Конкурсна робота учня 7 класу Лисичанської ЗОШ № 29

Кувічко Ярослав – Конкурсна робота учня Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та Додаток

В’язовський Владислав – Конкурсна робота учня Старобільського аграрного технікуму та Презентація

Грамоти та подяки учасників конкурсу 2018 року

Грамота Дейнекіна Катерина

Грамота Глазкова Мар’яна

Грамота Вайзенбургер Вікторія

Грамота В’язовський Владислав

Грамота Богайчук Віталіна

Грамота Гукова Анна

Грамота Якуба Євгенія

Грамота Калініна Валерія

Грамота Жученко Сергій

Грамота Донченко Анастасія

Грамота Дем’яненко Соф’я

Грамота Дашивець Анастасія

Грамота Кафанов Леонід

Грамота Кліменко Альбіна

Грамота Колотюк Ксенія

Грамота Крутько Катерина

Грамота Кувічко Ярослав

Подяка Бабкіна О.М.

Грамота Татаренко Дмитро

Грамота Мікава Катерина

Грамота Міхайлов Іван

Грамота Махрова Єлизавета

Грамота Татаренко Ігор

Грамота Таранов Микита

Грамота Мазан Софія

Грамота Лобода Вікторія

Грамота Рубаненко Маргарита

Подяка Вовк С.О.

Подяка Гочошвілі І.О.

Подяка Зуєва В.Л.

Подяка Калінченкова А.А.

Подяка Катрич М.О.

Подяка Савонова Г.І.

Подяка Лук`яненко Д.В.

Подяка Лісовець А.В.

Подяка Ларіонова Н.Б.

Подяка Кулєшова Т.А.

[згорнути]
Конкурсні роботи та результати конкурсу 2019 року

З 1 і до 15 травня 2019 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу учнівських наукових робіт “Права людини: сучасний вимір”, який традиційно проводить Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 10 класу Троїцького ліцею Лисенко Анастасії. Друге місце за кількістю голосів посів Андрєєв Ігор, учень 11 класу Міловської ЗОШ. Третє місце – Шуліка Аліна, учениця 10 класу Бондарівської гімназії (Марківський район).

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Право" вам найбільше сподобалась?

  • Лисенко Анастасія (41%, 2 590 Votes)
  • Андрєєв Ігор (23%, 1 427 Votes)
  • Шуліка Аліна (12%, 766 Votes)
  • Ірметова Анна (12%, 754 Votes)
  • Григорова Анастасія (4%, 228 Votes)
  • Фоменко Євгенія (3%, 178 Votes)
  • Онищенко Поліна (2%, 115 Votes)
  • Любимова Єлизавета (1%, 92 Votes)
  • Мірошник Ольга (1%, 44 Votes)
  • Невінчана Вікторія (0%, 14 Votes)
  • Донченко Анастасія (0%, 14 Votes)
  • Шуляка Яна (0%, 13 Votes)
  • Ачкасов Павло (0%, 6 Votes)
  • Сафонова Наталія (0%, 5 Votes)
  • Бабкін Ілля (0%, 5 Votes)
  • Халаімова Вікторія (0%, 4 Votes)
  • Хорошаєв Владислав (0%, 4 Votes)

Усього проголосувало: 6 259

Завантажується ... Завантажується ...

За підсумками голосування в номінації краща робота  в номінації “Культурологія” найбільше відвідувачів сайту проголосували за роботу учениці 11 класу СЗШ № 6 м. Сєвєродонецька Вещунової Марії. Друге місце за кількістю голосів зайняла Гуденко Аліна, учениця 9 класу Міловської ЗОШ. Третє місце – Кольченко Аміна, учениця 11 класу СЗШ № 6 м. Сєвєродонецька.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Культурологія" вам найбільше сподобалась?

  • Вещунова Марія (36%, 197 Votes)
  • Гуденко Аліна (26%, 145 Votes)
  • Кольченко Аміна (25%, 137 Votes)
  • Мілюкова Анастасія (7%, 39 Votes)
  • Жовтюк Ілля (6%, 32 Votes)

Усього проголосувало: 550

Завантажується ... Завантажується ...

За підсумками голосування в номінації краща робота в номінації “Історія” найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учня 9 класу Нижньотеплівської ЗОШ (Станично-Луганський район) Слєсарєва Арсенія. Друге місце за кількістю голосів посів Хворов Сергій, учень 11 класу Рубіжанського ліцею. Третє місце – Парамоненко Марія, учениця 9 класу Рубіжанської спеціалізованої школи № 7.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Історія" вам найбільше сподобалась?

  • Слєсарєв Арсеній (50%, 746 Votes)
  • Хворов Сергій (34%, 505 Votes)
  • Парамоненко Марія (8%, 121 Votes)
  • Долгополов Кирило (5%, 72 Votes)
  • Буханцов Олександр (3%, 41 Votes)

Усього проголосувало: 1 485

Завантажується ... Завантажується ...

Найкращою роботою в номінації “Філософія” стала робота учня 10 класу Щастинської ЗОШ № 1 Свиридова Олексія.

Чи сподобалась вам робота Свиридова Олексія в номінації "Філософія"?

  • Так, сподобалась (82%, 140 Votes)
  • Ні, не сподобалась (18%, 31 Votes)

Усього проголосувало: 171

Завантажується ... Завантажується ...

Ми вітаємо переможців Інтернет-голосування й вдячні всім учасникам конкурсу за їх актуальні та цікаві роботи.

Також нагадуємо, що професійне журі 10 травня 2019 року визначило переможців Internet-конкурсу учнівських наукових робіт «Права людини: сучасний вимір». Детальніше за цим посиланням.

КОНКУРСНІ РОБОТИ

Номінація “Право”

Андрєєв Ігор – Конкурсна робота учня 11 класу Міловської ЗОШ

Ачкасов Павло – Конкурсна робота учня 11 класу Сватівської ЗОШ № 2

Бабкін Ілля – Конкурсна робота учня 9 класу Височинівської ЗОШ (Марківський район)

Григорова Анастасія – Конкурсна робота учениці 9 класу Рубіжанського ліцею

Донченко Анастасія – Конкурсна робота учениці 8 класу Сєвєродонецького НВК

Ірметова Анна – Конкурсна робота учениці 11 класу Сєвєродонецького НВК

Лисенко Анастасія – Конкурсна робота учениці 10 класу Троїцького ліцею

Любимова Єлизавета – Конкурсна робота учениці 10 класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею

Мірошник Ольга – Конкурсна робота студентки Старобільського соціально-гуманітарного коледжу ЛНУ ім. Т. Шевченка

Невінчана Вікторія – Конкурсна робота учениці 10 класу Троїцького ліцею

Онищенко Поліна – Конкурсна робота учениці 9 класу Рубіжанської ЗОШ № 9

Сафонова Наталія – Конкурсна робота учениці 9 класу Теплівського НВК Станично-Луганського району

Фоменко Євгенія – Конкурсна робота учениці 9 класу Біловодської гімназії

Халаімова Вікторія – Конкурсна робота учениці 10 класу Вільхівської ЗОШ (Станично-Луганський район)

Хорошаєв Владислав – Конкурсна робота учня 10 класу Вільхівської ЗОШ (Станично-Луганський район)

Шуліка Аліна – Конкурсна робота учениці 10 класу Бондарівської гімназії (Марківський район)

Шуляка Яна – Конкурсна робота учениці 10 класу Біловодської гімназії

Номінація “Культурологія”

Вещунова Марія – Конкурсна робота учениці 11 класу СЗШ № 6 м. Сєвєродонецька

Гуденко Аліна – Конкурсна робота учениці 9 класу Міловської ЗОШ

Жовтюк Ілля – Конкурсна робота учня 11 класу СЗШ № 6 м. Сєвєродонецька

Кольченко Аміна – Конкурсна робота учениці 11 класу СЗШ № 6 м. Сєвєродонецька

Мілюкова Анастасія – Конкурсна робота учениці 11 класу СЗШ № 6 м. Сєвєродонецька

Номінація “Філософія”

Свиридов Олексій – Конкурсна робота учня 10 класу Щастинської ЗОШ № 1

Номінація “Історія”

Буханцов Олександр – Конкурсна робота учня 9 класу Міловської ЗОШ

Долгополов Кирило – Конкурсна робота учня 9 класу Міловської ЗОШ

Парамоненко Марія – Конкурсна робота учениці 9 класу Рубіжанської спеціалізованої школи № 7

Слєсарєв Арсеній – Конкурсна робота учня 9 класу Нижньотеплівської ЗОШ (Станично-Луганський район)

Хворов Сергій – Конкурсна робота учня 11 класу Рубіжанського ліцею

[згорнути]
Конкурсні роботи та результати конкурсу 2020 року

З 11 і до 15 травня 2020 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу учнівських наукових робіт “Права людини: сучасний вимір”, який традиційно проводить Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 10 класу Рубіжанської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтерната Онищенко Поліни. Друге місце за кількістю голосів посіла Шуліка Аліна, учениця 11 класу Бондарівської гімназії (Марківський район). Третє місце – Парамоненко Марія, учениця 10 класу Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Право" вам найбільше сподобалась?

  • Онищенко Поліна (45%, 694 Votes)
  • Шуліка Аліна (16%, 253 Votes)
  • Парамоненко Марія (16%, 246 Votes)
  • Донченко Анастасія (6%, 94 Votes)
  • Григорова Анастасія (робота №1 Європейські правові стандарти: проблеми юридичного визначення та імплементації в Україні) (6%, 87 Votes)
  • Лєвих Анастасія (робота №1 Проблеми правової ідентифікації криптовалюти) (4%, 64 Votes)
  • Тєльна Валерія (4%, 60 Votes)
  • Лєвих Анастасія (робота №2 «Білий хакінг»: забезпечення інформаційної безпеки чи засіб маніпулювання) (2%, 29 Votes)
  • Григорова Анастасія (робота №2 Конституційне право на безоплатну професійну правничу допомогу: національні аспекти реалізації та зарубіжний досвід) (2%, 28 Votes)

Усього проголосувало: 1 555

Завантажується ... Завантажується ...

За підсумками голосування в номінації краща робота в номінації “Історія” найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 9 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею Терехової Ганни. Друге місце за кількістю голосів посіла Щекатунова Дар`я, учень 10 класу Теплівської НВК Станично-Луганського району. Третє місце – Казакова Вікторія, учениця 9 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Історія" вам найбільше сподобалась?

  • Терехова Ганна (42%, 1 568 Votes)
  • Щекатунова Дар`я (31%, 1 167 Votes)
  • Казакова Вікторія (16%, 587 Votes)
  • Козачок Вікторія (10%, 370 Votes)
  • Шувалова Вікторія (1%, 20 Votes)
  • Музика Ілля (0%, 16 Votes)

Усього проголосувало: 3 728

Завантажується ... Завантажується ...

Найкращою роботою в номінації “Філософія” стала робота учениці 11 класу Щастинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Конюхової Софії.

Чи сподобалась вам робота Конюхової Софії в номінації "Філософія"?

  • Так, сподобалась (82%, 126 Votes)
  • Ні, не сподобалась (18%, 27 Votes)

Усього проголосувало: 153

Завантажується ... Завантажується ...

Найкращою роботою в номінації “Культурологія” стала робота учня 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Решетняк Матвія.

Чи сподобалась вам робота Решетняк Матвія в номінації "Культурологія"?

  • Так, сподобалась (82%, 84 Votes)
  • Ні, не сподобалась (18%, 19 Votes)

Усього проголосувало: 103

Завантажується ... Завантажується ...

Ми вітаємо переможців Інтернет-голосування й вдячні всім учасникам конкурсу за їх актуальні та цікаві роботи!

18 травня 2020 року відбулося засідання професійного Журі Internet-конкурсу учнівських наукових робіт «Права людини: сучасний вимір».

Члени Журі ретельно ознайомилися з кожною із робіт, що були представлені на Конкурс, та, керуючись критеріями:

– оригінальність дослідження (перевірка на плагіат)

– відповідність теми роботи меті та умовам Конкурсу;

– актуальність, новизна ідеї;

– наявність власної аргументованої точки зору;

– логічність викладення змісту;

– наведення прикладів з практики

визначили переможців Internet-конкурсу учнівських наукових робіт «Права людини: сучасний вимір» у номінаціях:

ПРАВО

ПЕРШЕ місце

Донченко Анастасія, Сєвєродонецький НВК «Спеціалізована школа-колегіум», учениця 9 класу.

Друге місце

Парамоненко Марія, спеціалізована школа №7, м. Рубіжне, 10-Б клас.

Третє місце

Тельна Валерія, Золотівська багатопрофільна гімназія Попаснянської районної ради Луганської області 11 клас.

Оніщенко  Поліна, обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат, м. Рубіжне,10 клас.

ІСТОРІЯ

Перше місце

Щекатунова Дар’я, КОЗ «Теплівський НВК», 10 клас.

Друге місце

Музика Ілля, Лисичанська багатопрофільна гімназія, 10-Б клас.

Третє місце

Казакова Вікторія, Лисичанський багатопрофільний ліцей, 9-Д клас.

КУЛЬТУРОЛОГІЯ

Решетняк Матвій, учень 11 класу комунального закладу «Середня спеціалізована школа І‒ІІІ ступенів № 17» ‒ Переможець Інтернет-голосування та перше місце.

ФІЛОСОФІЯ

Конюхова Софія, учениця 11-А класу, Щастинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Костянтина Кутового Новоайдарської районної ради Луганської області ‒ Переможець Інтернет-голосування та перше місце.

Дякуємо кожному з учасників та науковим керівникам!

Бажаємо майбутніх перемог і сподіваємося на подальшу наукову співпрацю.

КОНКУРСНІ РОБОТИ

Номінація “Право”

Парамоненко Марія – Конкурсна робота учениці 10 класу Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7

Онищенко Поліна – Конкурсна робота учениці 10 класу Рубіжанської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтерната

Лєвих Анастасія – Конкурсна робота № 1 учениці 11 класу Рубіжанського ліцею на тему “Проблеми правової ідентифікації криптовалюти”

Лєвих Анастасія – Конкурсна робота № 2 учениці 11 класу Рубіжанського ліцею на тему “«Білий хакінг»: забезпечення інформаційної безпеки чи засіб маніпулювання”

Шуліка Аліна – Конкурсна робота учениці 11 класу Бондарівської гімназії Марківської РДА

Тєльна Валерія – Конкурсна робота учениці 11 класу Золотівської багатопрофільної гімназії

Григорова Анастасія – Конкурсна робота № 1 учениці Рубіжанського ліцею на тему “Європейські правові стандарти: проблеми юридичного визначення та імплементації в Україні”

Григорова Анастасія – Конкурсна робота № 2 учениці Рубіжанського ліцею на тему “Конституційне право на безоплатну професійну правничу допомогу: національні аспекти реалізації та зарубіжний досвід”

Донченко Анастасія – Конкурсна робота учениці 9 класу Сєвєродонецького НВК

Номінація “Філософія”

Конюхова Софія – Конкурсна робота учениці 11 класу Щастинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Номінація “Історія”

Музика Ілля – Конкурсна робота учня 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії

Шувалова Вікторія – Конкурсна робота учениці 11 класу Сєвєродонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11

Козачок Вікторія – Конкурсна робота учениці Борівського НВК

Щекатунова Дар`я – Конкурсна робота учениці 10 класу Теплівської НВК Станично-Луганського району

Казакова Вікторія – Конкурсна робота учениці 9 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею

Терехова Ганна – Конкурсна робота учениці 9 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею

Номінація “Культурологія”

Решетняк Матвій – Конкурсна робота учня 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 та Додатки до конкурсної роботи

[згорнути]
Конкурсні роботи та результати конкурсу 2021 року

З 15 і до 19 травня 2021 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу учнівських наукових робіт “Права людини: сучасний вимір”, який традиційно проводить Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику, категорія “Презентація”, найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 9 класу Троїцького ліцею Фролової Марії. Друге місце за кількістю голосів посіла Донченко Анастасія, учениця 10 класу Сєвєродонецького НВК.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Право", категорія "Презентація", вам сподобалась найбільше?

  • Фролова Марія (72%, 181 Votes)
  • Донченко Анастасія (28%, 71 Votes)

Усього проголосувало: 252

Завантажується ... Завантажується ...

Найкращою роботою на правничу тематику, категорія “Тези наукової доповіді”, стала робота учениці 11 класу Рубіжанської спеціалізованої школи № 7 Парамоненко Марії.

Чи сподобалась вам робота Парамоненко Марії в номінації "Право", категорія "Тези наукової доповіді"?

  • Так, сподобалась (79%, 95 Votes)
  • Ні, не сподобалась (21%, 26 Votes)

Усього проголосувало: 121

Завантажується ... Завантажується ...

За підсумками голосування в номінації краща робота в номінації “Історія”, категорія “Тези наукової доповіді”, найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учня 10 класу Денежниківського ліцею Щирова Євгена. Друге місце за кількістю голосів посіла Болтвин Анастасія, учениця 11 класу Біловодського ліцею “Лідер”. Третє місце – Новосел Наталія, учениця 11 класу Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа-колегіум НаУКМА».

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Історія", категорія "Тези наукової доповіді", вам найбільше сподобалась?

  • Щиров Євген (52%, 973 Votes)
  • Болтвин Анастасія (47%, 873 Votes)
  • Новосел Наталія (1%, 22 Votes)

Усього проголосувало: 1 868

Завантажується ... Завантажується ...

За підсумками голосування в номінації краща робота в номінації “Історія”, категорія “Презентація”, найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 8 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6 Євдокимової Дар’ї. Друге місце за кількістю голосів посіла Павлусенко Марія, учениця 8 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6. Третє місце – Бондаренко Віталій, учень 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Історія", категорія "Презентація", вам найбільше сподобалась?

  • Євдокимова Дар`я (46%, 251 Votes)
  • Павлусенко Марія (33%, 177 Votes)
  • Бондаренко Віталій (11%, 57 Votes)
  • Баженова Ксенія (10%, 56 Votes)

Усього проголосувало: 541

Завантажується ... Завантажується ...

За підсумками голосування в номінації краща робота в номінації “Філософія та культурологія”, категорія “Тези наукової доповіді”, найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 11 класу Щастинської ЗОШ№2 Мазуровської Євгенії. Друге місце за кількістю голосів посіла Неловко Ірина, учениця 9 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6. Третє місце – Українська Анастасія, учениця 11 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Філософія та культурологія", категорія "Тези наукової доповіді", вам найбільше сподобалась?

  • Мазуровська Євгенія (61%, 398 Votes)
  • Неловко Ірина (31%, 199 Votes)
  • Українська Анастасія (5%, 35 Votes)
  • Терехова Ганна (2%, 16 Votes)

Усього проголосувало: 648

Завантажується ... Завантажується ...

Найкращою роботою в номінації “Філософія та культурологія”, категорія “Презентація”, стала робота учениці 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії Ожиговецької Олесі.

Чи сподобалась вам робота Ожиговецької Олесі в номінації "Філософія та культурологія", категорія "Презентація"?

  • Так, сподобалась (87%, 111 Votes)
  • Ні, не сподобалась (13%, 17 Votes)

Усього проголосувало: 128

Завантажується ... Завантажується ...

17 травня 2021 року відбулося засідання професійного Журі Internet-конкурсу учнівських наукових робіт «Права людини: сучасний вимір».

Члени Журі уважно знайомилися з кожною із робіт, що були представлені на Конкурс, та, керуючись критеріями:

– оригінальність дослідження (перевірка на плагіат)

– відповідність теми роботи меті та умовам Конкурсу;

– актуальність, новизна ідеї;

– наявність власної аргументованої точки зору;

– логічність викладення змісту;

– наведення прикладів з практики

визначили переможців Internet-конкурсу учнівських наукових робіт «Права людини: сучасний вимір» у номінаціях:

НОМІНАЦІЯ «ПРАВО»

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ТЕЗИ НАУКОВОЇ ДОПОВІДІ»

Перше місце

Парамоненко Марія, учениці 11 класу Рубіжанської спеціалізованої школи № 7

Тема доповіді: «Народний суверенітет: законодавчі засади реалізації на місцевому рівні в Україні»

Науковий керівник Ларіонова Наталія Борисівна

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «Презентація»

Гран-прі

Фролова Марія, учениця 9 класу Троїцького ліцею

Тема роботи: «Virus сучасного суспільства: “Булінг&Мобінг”»

Науковий керівник Луценко Оксана Василівна

Перше місце

Донченко Анастасія, учениця 10-го класу Спеціалізованої школи-колегіума Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Тема роботи: «Питання захисту прав і свобод людини в мережі інтернет»

Науковий керівник Тютюннік Катерина Олексіївна

 

НОМІНАЦІЯ «ФІЛОСОФІЯ ТА КУЛЬТУРОЛОГІЯ»

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ТЕЗИ НАУКОВОЇ ДОПОВІДІ»

Перше місце

Українська Анастасія, учениця 11-го класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецьк

Тема доповіді: «Розвиток театрального мистецтва Сєвєродонецька на

прикладі діяльності міського театру драми»

Науковий керівник Москаленко Олена Юріївна

Друге місце

Мазуровська Євгенія, учениця 11-го класу Щастинської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

Тема доповіді: «Цивілізація чи варварство?»

Науковий керівник: Шелковая Наталія Валеріївна

Третє місце

Терехова Ганна, учениця Лисичанського багатопрофільного ліцею

Тема доповіді: Інформаційні війни в сучасному комунікативному просторі

Науковий керівник: Тєлушкіна Ольга Анатоліївна

 

Грамота від ГО «Фундація «Жіноча ініціатива» за внесок у дослідження творчої особистості  жінок-мисткинь

Неловко Ірина, учениця 9-го класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецьк

Тема доповіді: «Майстриня лакової мініатюри Фаїна Вікторівна Тараненко»

Науковий керівник: Москаленко Олена Юріївна

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ»

Перше місце

Ожиговецька Олеся, учениця Лисичанської багатопрофільної гімназії

Тема роботи: «Ідеї кордоцентризму у філософській спадщині П. Юркевича, Г. Сковороди та М. Бердяєва»

Науковий керівник: Савонова Ганна Іванівна

 

НОМІНАЦІЯ «ІСТОРІЯ»

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ТЕЗИ НАУКОВОЇ ДОПОВІДІ»

Перше місце

Щиров Євген, учень 10 класу Денежниківського ліцею

Тема доповіді: «Релігійна політика радянської влади на території України на прикладі храмів Новоайдарського району»

Науковий керівник: Перепелиця Сергій Геннадійович

Друге місце

Болтвин Анастасія, учениця 11 класу Біловодського ліцею “Лідер”

Тема доповіді: «Свято-Троїцький храм –історико-архітектурна пам’ятка ХІХ ст.»

Науковий керівник: Коваленко Альона Василівна

Третє місце

Новосел Наталія, учениця 11 класу Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа-колегіум НаУКМА»

Тема доповіді: «Національно-визвольна боротьба українського народу та боротьба інших народів проти радянської окупації в роки Другої світової війни та в повоєнний час».

Науковий керівник: Марченко Сергій Леонідович

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ»

Перше місце

Євдокимова Дар`я, учениця 8 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6

Тема роботи: «Пам‘ятні місця Сєвєродонецька, пов’язані з подіями воєнних років»

Науковий керівник: Москаленко Олена Юріївна

Друге місце

Павлусенко Марія,учениця 8 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6

Тема роботи: «Пам’ятні місця Сєвєродонецька, пов’язані з виникненням  і будівництвом міста»

Науковий керівник: Москаленко Олена Юріївна

 

Баженова Ксенія, учениця 11 класу Половинкинського ліцею Старобільської міськради

Тема роботи: «Розвиток педагогічної освіти на Старобільщині у 20 – 50-і рр. ХХ ст.»

Науковий керівник: Бублик Ольга Іванівна

Третє місце

Бондаренко Віталій, учень 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії

Тема роботи: «Благодійність як атрибут громадянського суспільства: історія і сучасність»

Науковий керівник: Кулєшова Тетяна Анатоліївна

Дякуємо кожному з учасників та науковим керівникам!

Бажаємо майбутніх перемог і сподіваємося на подальшу наукову співпрацю.

КОНКУРСНІ РОБОТИ

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ТЕЗИ НАУКОВОЇ ДОПОВІДІ»

Номінація “Право”

Парамоненко Марія – Конкурсна робота учениці 11 класу Рубіжанської спеціалізованої школи № 7

Номінація “Історія”

Новосел Наталія – Конкурсна робота учениці 11 класу Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа-колегіум НаУКМА»

Болтвин Анастасія – Конкурсна робота учениці 11 класу Біловодського ліцею “Лідер”

Щиров Євген – Конкурсна робота учня 10 класу Денежниківського ліцею

Номінація “Філософія та культурологія”

Неловко Ірина – Конкурсна робота учениці 9 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6

Українська Анастасія – Конкурсна робота учениці 11 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6

Мазуровська Євгенія – Конкурсна робота учениці 11 класу Щастинської ЗОШ № 2

Терехова Ганна – Конкурсна робота учениці 10 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ»

Номінація “Право”

Донченко Анастасія – Конкурсна робота учениці 10 класу Сєвєродонецького НВК

Фролова Марія – Конкурсна робота учениці 9 класу Троїцького ліцею

Номінація “Історія”

Павлусенко Марія – Конкурсна робота учениці 8 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6

Євдокимова Дар`я – Конкурсна робота учениці 8 класу Сєвєродонецької СЗШ № 6

Бондаренко Віталій – Конкурсна робота учня 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії

Баженова Ксенія – Конкурсна робота учениці 11 класу Половинкинського ліцею Старобільської міськради

Номінація “Філософія та культурологія”

Ожиговецька Олеся – Конкурсна робота учениці 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії

[згорнути]

Конкурс 2022 року

У цьому році визначення переможців конкурсу не відбулося через введення воєнного стану на території України.

Положення про конкурс

КОНКУРСНІ РОБОТИ

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ТЕЗИ НАУКОВОЇ ДОПОВІДІ»

Номінація “Право”

Лозінська Валерія – Конкурса робота учениці 10 класу Петропавлівського ліцею № 1 Щастинської МТГ

КАТЕГОРІЯ РОБІТ «ПЛАКАТ, МАЛЮНОК АБО ПРЕЗЕНТАЦІЯ»

Шенькарук Софія – Конкурсна робота учениці 9 класу Лисичанської гімназії № 2

[згорнути]
Конкурс 2023 року

Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проводив у 2023 році Всеукраїнський конкурс есе “Освіта для майбутнього України”.

Мета Конкурсу – надати учасникам можливість висловити свої думки та ідеї щодо того, як вони бачать свій майбутній шлях і як освіта може впливати та допомогти їм у досягненні цих цілей, надихнути учасників на роздуми про те, який внесок вони можуть зробити в розвиток України, використовуючи свої знання й навички.

Більш детальная інформація щодо конкурсу за цим посиланням.

З 15 травня до 18 травня 2023 року до 17 години 00 хвилин було відкрито Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу есе “Освіта для майбутнього України”, який традиційно проводить Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

За підсумками голосування найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу Головко П. Друге місце за кількістю голосів посіла Ніколаєнко О. Третє місце – Сапицька П.

КОНКУРСНІ РОБОТИ

Головко П. – Концепція майбутнього державного устрою України

Мартинова К. – Освіта майбутнього

Ніколаєнко О. – Освіта для майбутнього України

Сапицька П. – Історичні наративи в комп’ютерній грі Minecraft

Юр’єв Д. – Освіта для майбутнього України

Конкурсна робота якого учасника вам найбільше сподобалась?

  • Головко П. (41%, 465 Votes)
  • Ніколаєнко О. (27%, 307 Votes)
  • Сапицька П. (16%, 176 Votes)
  • Юр’єв Д. (12%, 140 Votes)
  • Мартинова К. (4%, 46 Votes)

Усього проголосувало: 1 134

Завантажується ... Завантажується ...

[згорнути]

INTERNET-КОНКУРС «ПРАВО ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО»

Реалізуючи ідеї та принципи, закладені у Всесвітній програмі освіти у сфері прав людини (прийнята ООН у 2004 р.) і Національній стратегії у сфері прав людини (Указ Президента України № 119/2021), до  Дня Європи юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, оголошує Internet-конкурс творчих робот «Право через мистецтво», спрямований на підвищення зацікавленості молоді в питаннях з прав людини, підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації й захисту.

Роботи повинні бути присвячені тематиці захисту, розвитку, гарантуванню основних прав людини з урахування тенденцій інтеграції України до європейського правового простору, верховенства права, процесів цифровізації суспільства, інклюзії, ґендерної рівності, принципів толерантності й недискримінації.

Учасники можуть висловити власне ставлення до проблем у сфері права через нормативний, історичний, філософський, культурологічний підхід.

 

Категорії конкурсних робот:

  1. Творча публікація: поезія, есе, коротке оповідання.
  2. Творча візуалізація: буклет, малюнок, постер (вироби авторам не повертаються).
  3. Відеоролик.

 

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

  1. До участі в Конкурсі запрошуються учні та учениці загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, здобувачі освітнього ступеня бакалавр першого та другого року навчання.
  2. Учасник може надіслати тільки одну роботу.

 

Технічні вимоги до конкурсних робіт

На конкурс подаються роботи, які мають відповідати таким критеріям:

  • Тема та зміст конкурсних робіт мають відповідати темі й меті конкурсу, умовам його оголошення.
  • Обсяг творчої публікації – 3 сторінки; Формат сторінки – А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова; Поля: усі 20 мм; Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal. Перший рядок – назва доповіді (шрифт напівжирний усі прописні, вирівняний по центру). Другий рядок – прізвище та ініціали автора (шрифт напівжирний курсив, вирівняний праворуч); далі текст творчої публікації.
  • Творча візуалізація: буклет, малюнок, постер – роботи можна надіслати у вигляді фото, скану, електронного документа, надати на адресу: м. Київ, вул. Івана Павла ІІ, 17, офіс 406; надіслати поштою на відділення Нова пошта № 167 м. Київ +380957249108, отримувач Хриптулова Анастасія. Оплата з мінімальною оцінкою, за рахунок отримувача.
  • Відеоролик: до п’яти хвилин, формат: mp4, максимальна кількість учасників (команда) до 5, перший кадр повинен містити ПІБ учасника/учасників, назву закладу освіти. Якщо у відеоролику використані музика, пісні, вірші інших авторів, то в останньому кадрі необхідно посилання на автора та джерело інформації.
  • Робота не має містити плагіату.
  • Мова: українська, англійська.
  • Оцінювання буде проводитися організаційним комітетом за такими критеріями: оригінальність думок, стиль письма, логічна послідовність та аргументація, використання джерел.

 

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться з 30 січня 2024 року по 5 травня 2024 року.

  1. Початок прийому  робіт – 30 січня 2024  року.
  2. Закінчення прийому – 4 травня 2024 року.
  3. Інтернет-голосування за категоріями робіт 5-6 травня 2024 р.
  4. Оголошення переможців – 8 травня 2024 року.
  5. Презентація та нагородження переможців відбудеться 9 травня 2024 року в онлайн-режимі.

Роботи, надіслані на Конкурс, викладаються Організаційним комітетом у відкритий доступ на сайт юридичного факультету http://pravo-snu.com.ua/конкурс-для-абітурієнтів

Робота та реєстраційна анкета надсилаються на адресу tatarenko@snu.edu.ua, реєстраційну анкету можна заповнити також за посиланням: https://forms.gle/Q3MrQmSuuLSRXJdS7

У темі листа необхідно зазначити «Конкурс_право через мистецтво». Файли повинні називатися (приклад) «Анкета_Іванов», «Робота_Іванов».

Контактна особа з питання проведення Конкурсу від юридичного факультету: Татаренко Галина Вікторівна, телефон +38050-158-92-73.

 

КОНКУРСНІ РОБОТИ

Кравченко Мирослава – Конкурсна робота учениці 6 класу “Я маю право на життя”

Ткаченко Дмитро – Конкурсна робота учня “Дитина має право”

Ходаковський Віталій – Конкурсна робота учня “Права”

Борсук Альона – Конкурсна робота учениці “Я маю право”

Безуглова Анастасія – Конкурсна робота учениці “Права вільної країни”

Кічина Мілана – Конкурсна робота учениці “Я маю право”

Пилипчук Святослав – Конкурсна робота учня “Я знаю про свої права”

Трощило Степан – Конкурсна робота учня “Ні насильству”

Зубченко Едуард – Конкурсна робота учня 11 класу “Європейська інтеграція: принцип верховенства права в Україні”

Сагадієв Георгій – Конкурсна робота учня 7 класу “Бурею бід вирваним ти допомагаєш” (Захист дітей під Покровом Феміди)

Головянко Матвій – Конкурсна робота учня 7 класу “Я маю право на спілкування”

Марчевська Анна – Конкурсна робота учениці Новоград-Волинського економіко-гуманітарного фахового коледжу “Права та обов’язки батьків і дітей”