Доцентка кафедри правознавства, голова Ради молодих учених юридичного факультету Вікторія Гніденко розпочала навчання в зимовій онлайн Школі ВОЛОНТЕРСТВА для молодих учених, метою якої є розробка та реалізація навчальної програми для молодих учених, що мають бажання долучитися до важливих
волонтерських проєктів.
Волонтерська програма реалізується Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в партнерстві з ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”, ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми “Активні Громадяни” від Британської Ради в Україні.
![](https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/272194310_3146989698912842_834089418677685999_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4OfzJ3L74X4AX8okf3l&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=00_AT87XXcfQiysQ-leAOaBqnnVpqJVZ4Y-j9499HwFCLjmQQ&oe=61EECFD6)