![](https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271919817_3144903295788149_8153173800106714488_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4WuyaEYUoNsAX8qo02f&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=00_AT8z_McvH8KKFKsZxPJb5GqZj8T2DOxULOFbd63vQLF2rA&oe=61EA71B9)
14 січня 2020 р. до археологічного музею «Відкрита і100рія» СНУ ім. В. Даля на екскурсію завітала група вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства (ЛОЦДЮТК), учні 7-9 класів Лисичанської загальноосвітньої школи №26.
Завідувач музею, професор кафедри історії та археології юридичного факультету Бровендер Ю.М., ґрунтуючись на матеріальних свідоцтвах різних епох, організував подорож у давню історію Луганщини, а також провів презентацію самого процесу отримання археологічних матеріалів в умовах експедиції під час навчальної археологічної практики здобувачів вищої освіти спеціальності 032 «Історія та археологія» СНУ ім. В. Даля.
Користуючись нагодою керівництво ЛОЦДЮТК наприкінці заходу, за пошуково-дослідницькі роботи з краєзнавства, нагородило дипломами учасників обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Луганщина – мій рідний край».
Сподіваємося, що знайомство з давньою історією рідної Луганщини не тільки духовно збагатить відвідувачів музею «Відкрита і100рія» СНУ ім. В. Даля, а також певною мірою сприятиме й вибору їх професійного спрямування в майбутньому.
![](https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271963618_3144903212454824_1803172424851849284_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=VpHmnIVCpQYAX9Zn-YO&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=00_AT8u0mxYzbn7TKQNu7kGGRSpZ6W8vjeFvS5l75Z1WqtPWA&oe=61E9E63E)
![](https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271993497_3144903405788138_1335553376873303810_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YefljgclGR0AX-Gh-Az&_nc_oc=AQkek635Z2opQaRZ-BqSMTxU3BxFh-NcU84HWod129chbU28jUejEddiY5HSU6V4YaI&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=00_AT9FSGnhIITM9e5esUKrn2jusbMAYJEywOLaOvZoSwXnwQ&oe=61EA7978)