![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241951925_3055968491348297_855484998279955230_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pEJkeWyt_d0AX-tjC04&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=1e505ab901f76743cbe558e9af083cbe&oe=614E5EAA)
Студент 3 курсу спеціальності 032 “Історія та археологія” Сергій Хворов взяв участь у стаді-турі до Закарпатської області в рамках програми “Посилення спроможності діяльності молодіжних рад Луганської області”, що впроваджується за підтримки USAID (Проект “Демократичне врядування в Східній Україні”).
Учасники програми обмінювалися досвідом молодіжної роботи й організації діалогу молоді та влади із закарпатськими колегами, знайомилися з кращими практиками МКДО.
![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241893481_3055968508014962_1625626635834550404_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YpfSKRXQLg4AX-cYa_s&_nc_oc=AQk-GV7HGm3wZV1U-9gzoxgt7opBFHlnDKbbfhtQHzUO_J3GogRYfmquCPrKCF_YFI4&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=c187efd09591fb8fae1e00d5624cb995&oe=614E72C9)
![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/242172494_3055968554681624_2525915982317487542_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BXDu-jxTd6oAX-9d8bY&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=b939b26bb33ec8970325da0108c38d29&oe=614D7D5B)