![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241627593_3049691931975953_2807550370772240192_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=CyzFprbS04QAX-q0s1F&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=d9c6ba092de9847900865de4dcbff05e&oe=613D0D9F)
7 вересня 2021 року відбулось нагородження учасників конкурсу, які взяли участь у популяризації державної служби та написанні есе на тему: «Роль державної служби та сучасний погляд на образ державного службовця».
Студентів 2 курсу юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – Карпенко Мілену, Подрєза Олександра, Шуліку Аліну, Черенкову Маргариту та Рязанцеву Поліну – від Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) привітала заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в Луганській області Людмила Черненко.
Студенти отримали не тільки сертифікати, а й можливість на власний розсуд обрати місце проходження виробничої практики або стажування в структурних підрозділах Управління.
Переможцем стала – Рязанцева Поліна.
Вітаємо всіх учасників з отриманням цікавого досвіду та нових можливостей. Головне не зупинятися, далі – більше:)
![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241194797_3049691965309283_7091289416909165377_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uLLnpw2SFxcAX86wroJ&tn=Kq6gaR9nicPRiX9o&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=94f403d4dd1d4e12951682d1a3db9ae1&oe=613D2D73)
![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241393140_3049692041975942_4726288993720209186_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jtuK_z1YEBsAX9Wi8rA&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=4e58aa37c5e4aa7152cd75c421cf7932&oe=613DFC33)
![](https://scontent-arn2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241621221_3049692001975946_7072996134064981528_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=dxM0QMQUPo4AX8XpjN_&_nc_ht=scontent-arn2-2.xx&oh=e762f7a289b0fbbff7a7b4c729ed8552&oe=613D3BF7)