Вітаємо магістрантку спеціальності 081 “Право” Юлію Язловську-Кузнецову і її наукового керівника к.ю.н., доц. Котову Л.В. з отриманням диплому ІІ ступеня в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» у 2020-2021 навчальному році за роботу “Організаційно-правові механізми запобігання та протидії сучасним формам насильства”, захист якої відбувся 30 квітня 2021 у Запорізькому національному університеті.
![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/180668502_2954734284805052_1406200115368909534_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IQIjs9dz-tUAX-GEqUK&tn=_fM19SeQMPZXmsd3&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=545647a89730a17105f8868f39b99614&oe=60B27860)