Запрошуємо взяти участь в Інтернет-конкурсі “Право через мистецтво”

INTERNET-КОНКУРС «ПРАВО ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО»

Реалізуючи ідеї та принципи, закладені у Всесвітній програмі освіти у сфері прав людини (прийнята ООН у 2004 р.) і Національній стратегії у сфері прав людини (Указ Президента України № 119/2021), до  Дня Європи юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, оголошує Internet-конкурс творчих робот «Право через мистецтво», спрямований на підвищення зацікавленості молоді в питаннях з прав людини, підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації й захисту.

Роботи повинні бути присвячені тематиці захисту, розвитку, гарантуванню основних прав людини з урахування тенденцій інтеграції України до європейського правового простору, верховенства права, процесів цифровізації суспільства, інклюзії, ґендерної рівності, принципів толерантності й недискримінації.

Учасники можуть висловити власне ставлення до проблем у сфері права через нормативний, історичний, філософський, культурологічний підхід.

 

Категорії конкурсних робот:

 1. Творча публікація: поезія, есе, коротке оповідання.
 2. Творча візуалізація: буклет, малюнок, постер (вироби авторам не повертаються).
 3. Відеоролик.

 

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

 1. До участі в Конкурсі запрошуються учні та учениці загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, здобувачі освітнього ступеня бакалавр першого та другого року навчання.
 2. Учасник може надіслати тільки одну роботу.

 

Технічні вимоги до конкурсних робіт

На конкурс подаються роботи, які мають відповідати таким критеріям:

 • Тема та зміст конкурсних робіт мають відповідати темі й меті конкурсу, умовам його оголошення.
 • Обсяг творчої публікації – 3 сторінки; Формат сторінки – А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова; Поля: усі 20 мм; Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal. Перший рядок – назва доповіді (шрифт напівжирний усі прописні, вирівняний по центру). Другий рядок – прізвище та ініціали автора (шрифт напівжирний курсив, вирівняний праворуч); далі текст творчої публікації.
 • Творча візуалізація: буклет, малюнок, постер – роботи можна надіслати у вигляді фото, скану, електронного документа, надати на адресу: м. Київ, вул. Івана Павла ІІ, 17, офіс 406; надіслати поштою на відділення Нова пошта № 167 м. Київ +380957249108, отримувач Хриптулова Анастасія. Оплата з мінімальною оцінкою, за рахунок отримувача.
 • Відеоролик: до п’яти хвилин, формат: mp4, максимальна кількість учасників (команда) до 5, перший кадр повинен містити ПІБ учасника/учасників, назву закладу освіти. Якщо у відеоролику використані музика, пісні, вірші інших авторів, то в останньому кадрі необхідно посилання на автора та джерело інформації.
 • Робота не має містити плагіату.
 • Мова: українська, англійська.
 • Оцінювання буде проводитися організаційним комітетом за такими критеріями: оригінальність думок, стиль письма, логічна послідовність та аргументація, використання джерел.

 

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться з 30 січня 2024 року по 5 травня 2024 року.

 1. Початок прийому  робіт – 30 січня 2024  року.
 2. Закінчення прийому – 4 травня 2024 року.
 3. Інтернет-голосування за категоріями робіт 5-6 травня 2024 р.
 4. Оголошення переможців – 8 травня 2024 року.
 5. Презентація та нагородження переможців відбудеться 9 травня 2024 року в онлайн-режимі.

Роботи, надіслані на Конкурс, викладаються Організаційним комітетом у відкритий доступ на сайт юридичного факультету http://pravo-snu.com.ua/конкурс-для-абітурієнтів

Робота та реєстраційна анкета надсилаються на адресу tatarenko@snu.edu.ua, реєстраційну анкету можна заповнити також за посиланням: https://forms.gle/Q3MrQmSuuLSRXJdS7

У темі листа необхідно зазначити «Конкурс_право через мистецтво». Файли повинні називатися (приклад) «Анкета_Іванов», «Робота_Іванов».

Контактна особа з питання проведення Конкурсу від юридичного факультету: Татаренко Галина Вікторівна, телефон +38050-158-92-73.

Інформація щодо конкурсу в PDF файлі