![](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/studenti-stanut-volonterami-u-vishgorodskomu-sudi-1000018244-1024x768.jpg)
Що таке cлужба волонтерів у судах? Для чого вона? Хто може бути волонтером?
Відповіді на ці питання студенти 1 курсу спеціальності 081 Право змогли отримати на зустрічі у Вишгородському районному суді Київської області.
14 грудня 2023 року Голова Суду Ірина Котлярова розповіла про міжнародний досвід діяльності служби волонтерів у Литві та зазначила, що Вишгородський районний суд є модельним судом, і разом з іншими судами з різних регіонах України впроваджують волонтерство в судах.
Уже наступного семестру плануємо залучення студентів юридичного факультету до волонтерської діяльності в суді, у тому числі щодо надання допомоги громадянам у приміщеннях суду для зменшення психологічної напруги та створення атмосфери дружнього до людини суду.
![](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/studenti-stanut-volonterami-u-vishgorodskomu-sudi-1000018225-scaled.jpg)
![](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/studenti-stanut-volonterami-u-vishgorodskomu-sudi-1000018224_1-scaled.jpg)