Професор кафедри політологічних та культурологічних студій виступила на пленарному засіданні ІV Міжнародної науково-практичної конференції

Професорка кафедри політологічних та культурологічних студій Ольга Смоліна на запрошення кафедри культурології Маріупольського державного університету виступила на пленарному засіданні ІV Міжнародної науково-практичної конференції.
Доповідь на тему «Образ України на міжнародній арені на початку ХХ ст. (за матеріалами українсько-болгарських видань «Украинско слово» и «Украинско-български преглед») була присвячена виявленню паралелей між образами України 100 років тому та сучасним.
Україна сьогодні, в умовах збройної агресії Росії, шукає допомоги й підтримки в країн цивілізованого світу, перш за все незалежних європейських держав і США. Слід відзначити, що 100 років тому, у 1918 – 1920-х роках Україна знаходилася в подібному становищі. З листопада 1917 р. по лютий 1921 р. Українська Народна Республіка боролася за свою незалежність, за визнання у світі.
Одним зі шляхів промоції України були періодичні видання мовами країн, де вони видавалися. За провідними темами, підрозділами, тоном публікацій можна прослідкувати, якою Україна бачила себе в той час.
Цей науковий форум є одним з кроків у напряму розвитку взаємних контактів між Маріупольським державним та Східноукраїнським національним університетами в межах підписаного договору про співробітництво.