Викладач кафедри політичних та культурологічних студій провела загальноуніверситетську кураторську годину

14 листопада 2023 року представниця Центру міжкультурних комунікацій СНУ ім. В. Даля, доцентка кафедри політичних та культурологічних студій Олена Карчевська, провела загальноуніверситетську кураторську годину, присвячену Міжнародному Дню толерантності, що відзначається 16 листопада.
Предметом зустрічі й подальших обговорень було визначено тему «Толерантність як взаємна повага та мирне співіснування». Здобувачі вищої освіти долучились до визначення толерантності через інші категоріальні форми, дізналися про панівні виклики, котрі стимулюють соціальні суперечності та конфлікти, зазначили сегменти підвищеного запиту на толерантність в умовах військового конфлікту.
Студенти висловлювалися з приводу актуальних упереджень, які зазнавали на собі й тих, що існують у різних культурах. Також розглянули позитивні приклади з історії людства, коли розбудова життя на засадах поваги, сприйняття та взаєморозуміння сприяла тривалому успіху в розвитку країн.
Завершили кураторську зустріч тестом на вимір персонального рівня толерантності й поетичним етюдом Ліни Костенко «На світі можна жить без еталонів…». Отже, молодь підтримала тезу про те, що ми маємо наповнювати своє життя різноманітністю й сприйняттям один одного, бо наш світ багатоманітний і в ньому купа цікавих людей, культур та сенсів.