Співпраця з Туринським університетом

Доцентка кафедри політологічних та культурологічних студій юридичного факультету Наталія Шелковая, яка одночасно є науковою дослідницею Туринського університету й перебуває зараз у Турині, зустрілася з директором департаменту філософії та педагогічних наук Туринського університету проф. Graziano Lingua.

Під час зустрічі обговорювалися питання спільних наукових інтересів, виконання вченою її наукової програми та можливість укладення договору про співпрацю між Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля й Туринським університетом. Професор Graziano Lingua позитивно поставився до укладення угоди між університетами й повідомив, що розпочне готувати відповідні документи.

Після розмови з професором Graziano Lingua Н. Шелковая разом з її науковою кураторкою в Туринському університеті проф. Daniela Steila відвідала ректорський корпус Туринського університету, який був заснований у 1404 році.

У цей день студенти захищали дипломні роботи й багато з них були в лаврових вінках на знак успішного захисту дипломної роботи.