Викладач факультету успішно закінчила Міжнародну програму підвищення кваліфікації

На кафедрі політологічних та культурологічних студій Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля навчальний рік розпочався з міжнародного підвищення кваліфікації «Сила соціальних мереж у професійному розвитку викладачів університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку».
Олена Карчевська, протягом 31.07.2023 – 20.09.2023, брала участь й успішно закінчила Міжнародну програму підвищення кваліфікації в межах проєкту «COMSUS. Development of sustainable communications of Higher education institutions in social media» Erasmus +. Організаторами виступили Fundacja im. Зофій Заменгоф, Фонд «Міжнародний центр діалогу, інновацій та майбутнього», Фонд ім. Anny Tomaszewicz-Dobrskiej (Польща), Київська Бізнес Школа (Україна), Університет прикладних технологій, бізнесу та дизайну Вісмара (Німеччина), Університет ім. Мушлі Сюткі Кошмана (Туреччина), Університет Лусофона (Португалія).
Навчальна програма включала різні формати, котрі змістовно взаємодоповнювали один одного. Було опрацьовано дистанційні курси на освітній платформі португальського університету Lusófona University «Сила соціальних мереж у професійному розвитку викладачів університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку» і «Креативний конструктор: побудова інноваційних освітніх форматів у цифрову еру».
Відвідано серією вебінарів: «Сила соціальних мереж у професійному розвитку вчителів: як створити особистий бренд і цінності просування?», «Розширення можливостей викладача через соціальні мережі: інновації в створенні та просуванні освітніх продуктів», «Мотивуючі інформаційні кампанії в соціальних мережах: поради для університетів».
Підготовлено та презентовано наукову доповідь за темою «Розвиток сталих комунікацій вищих навчальних закладів у соціальних медіа» на міжнародному круглому столі.
Фінішовано міжнародну програму виконанням кейсу «Створення педагогічної стратегії з використанням соціальних мереж для залучення студентів до навчання та просування цінностей сталого розвитку».
Підвищення кваліфікації вийшло надзвичайно корисним й пізнавальним, отримано цінні практичні інструменти для ефективної освітньо-наукової роботи з використанням можливостей сучасних медіа. Здобуті знання дозволять розширити формати популяризації цінностей сталого розвитку через оновлення освітніх компонентів, підвищать ефективність стратегії промоутування здобутих на кафедрі наукових результатів.