Співпраця науковців факультету з науковцями європейських університетів

Викладачі кафедри політологічних та культурологічних студій юридичного факультету продовжують активну співпрацю із науковцями європейських університетів у межах обміну досвідом та апробації результатів наукових досліджень на вересневих Міжнародних конференціях.
Так, професор Ольга Смоліна стала учасницею щорічної Міжнародної наукової конференції Religious Education and Religiosity of Young People в місті Белград (Сербія), яка була організована The Institut of Social Sciences за широкої підтримки науковців із Болгарії, Боснії та Герцеговини, Північної Македонії, Сербії, Турції, України, Хорватії, Чорногорії. Конференція була організована сербським науковцем, фахівцем із соціології релігії, доктором Мірко Благоєвичем, з яким кафедра підтримує тісні стосунки більше як 10 років поспіль.
Науковиця продовжила популяризацію української культури на науковій конференції “Българите в огледалото на по-близки и по-съседни съседи – проблеми при изграждане на образа” («Болгари в дзеркалі сприйняття близьких і далеких сусідів: проблеми формування образу»), що відбулася в Софійському університеті “Св. Климент Охридський”. Доповідь була присвячена образу Болгарії та болгар в очах українців у період української революції 1917-1921 рр. і сьогоднішні паралелі та мала на меті зміцнення українсько-болгарських наукових зв’язків.