![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343333005_532890105479931_8080933387949132615_n.jpg)
26 квітня 2023 року було укладено меморандум про співпрацю з Вишгородським районним судом Київської області та юридичним факультету СНУ ім. В. Даля, що передбачає співпрацю за декількома напрямками, включаючи залучення здобувачів вищої освіти до практик, з питань оновлення й перегляду освітніх програм, участь у фоку-групах та опитуваннях стейкхолдерів, залучення здобувачів вищої освіти до участі в заходах і процесах, які відбуваються протягом практики та освітнього процесу, залучення здобувачів вищої освіти в якості волонтерів у Вишгородському районному суді Київської області тощо.
Щиро вдячні Голові суду – пані Ірині Котляровій – за підтримку та співпрацю!
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343473449_569536321943163_8803639593513925173_n.jpg)
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343950045_630317079001481_6454147341386973165_n.jpg)