І знов у скарбничку грудня 2022 року гарні результати – одразу три викладі юридичного факультету – професор кафедри правознавства Юлія Івчук, завідувач кафедри конституційного права Галина Татаренко та доцент кафедри правознавства Вікторія Гніденко пройшли Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації (стажування) за програмою “Сучасні методи та форми організації освітнього процесу в ЗВО” обсягом 180 год. (6 кредитів ЄКТС).
Продовжуємо розвивати навички викладання та рухатись тільки вперед!
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320156037_1236710393855242_8992362472111873665_n.jpg)
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320180447_670929234581676_1319346474607599467_n.jpg)
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/320323491_563001472312152_1211503044481357108_n.jpg)