![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/287181514_3249539368657874_4660632673008477567_n.jpg)
4 червня 2022 року представники кафедри історії та археології СНУ ім. В. Даля відвідали державний історико-культурний заповідник «Межибіж», де наразі студенти-історики проходять археологічну практику.
У ході візиту керівник практики, д.і.н., проф. Бровендер Юрій Михайлович ознайомив гостей з місцем археологічних розкопок і лабораторією, де вивчається та обробляється знайдений матеріал, а також з повсякденним побутом студентів.
Для представників кафедри гостинно була проведена екскурсія по території заповідника, краєзнавчому музею та музею памʼяті голодомору 1932-1933 років в Хмельницькій області.
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/287088226_3249539731991171_4515493913366348899_n.jpg)