Міністерство освіти і науки України закликає освітян долучатися до національного флешмобу в Facebook #освітяни_допомагають.
«Ми переконані, що в кожному закладі освіти освітяни роблять добрі справи: організовують місця для переселенців, годують бійців, налагоджують логістику, збирають гуманітарну допомогу. Ви – гордість українського народу. Закликаємо розповісти про це всьому світові. Пишіть пости у Facebook і ставте хештег #освітяни_допомагають, а ми будемо поширювати ваші історії», – додають в МОН.
Слава Україні! Героям слава! Переможемо!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)