![](https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/255583223_3095635717381574_6915945483622854580_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=HnwZk74-afUAX_gkNum&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=8a7a37ac93fd56b843910e0d0728dc8c&oe=6193005A)
Доцент кафедри історії та археології СНУ ім. В. Даля Олена Сапицька 5 листопада 2021 р. взяла участь у загальноукраїнському семінарі «Цифровізація культурної спадщини: компетентності та проєкти».
Захід об’єднав біля 200 учасників, що представляли ЗВО, науково-дослідні інститути, музеї, архіви, центральні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, бібліотеки тощо.
Фокус семінару був спрямований на стан та перспективи цифровізації культурної спадщини в Україні, а також концепти майбутніх спільних проєктів. Була обговорена аналітика щодо рівня зацікавленості української та світової спільноти в цифрових культурних, освітніх і наукових продуктах та питання щодо підготовки фахівців для втілення подібних проєктів у життя.
![](https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/255437391_3095636234048189_5392331379186855649_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=A7YqV9-9m7kAX_skmOz&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=9d21b392f30a6b43f13fc9ae444e3eb9&oe=6191C7E0)
![](https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/255351113_3095636364048176_5657832034936940948_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=JkKIO5Bz6zcAX8_3lmh&_nc_ht=scontent.fhrk1-1.fna&oh=c0fe194d74267943218da1cff26fb380&oe=619133C7)