Відкрито набір на підготовчі курси для вступників з тимчасово окупованих територій!
Слухачами на підготовчі курси зараховуються громадяни України, які завершили навчання в закладах загальної середньої освіти на непідконтрольній території після квітня 2014 року.
![✅](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![🇺🇦](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![⏳](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/23f3.png)
![🇺🇦](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🧮](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t31/1/16/1f9ee.png)
![🇬🇧](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f1ec_1f1e7.png)
Навчання слухачів на підготовчих курсах здійснюється за дистанційною або змішаною формою.
За підсумками навчання на підготовчих курсах з кожної навчальної дисципліни складається іспит, а слухач отримує свідоцтво про закінчення підготовчих курсів.
Довідки за телефоном: +38 (095) 618-98-89.
Електронна пошта: vstup@snu.edu.ua
![](https://scontent-arn2-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/153289418_1065956247225529_8376355539116980102_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pkJs_mnBPCYAX8BDsRD&_nc_oc=AQkvaUCc8f-o8PVS2iE2wAF7fluVW2ds3-FancaPZVf5iFct_ZoTkdvYysJMZ6G6E4U&_nc_ht=scontent-arn2-2.xx&oh=a2179b83584446c463105aaac19cfc82&oe=6063D7C3)