![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120378768_2787243511554131_3254340761296777166_n.jpg)
25 вересня 2020 року наш університет урочисто відсвяткував особливий день –
річчя СНУ ім. В. Даля!
![💯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f4af.png)
Наш колектив щиро вітає всіх колег, друзів, студентів, випускників, усіх, хто має честь бути знайомим з нашим славетним університетом!
За ці роки був пройдений великий шлях і не завжди він був простий. Водночас наш колектив завжди вирізняла світоглядна спорідненість, громадянська активність та бажання рухатись уперед, командність і згуртованість, професійність, дбайливе ставлення до традицій та пошук нових шляхів розвитку.
Вітаючи всіх нас, викладачів, співробітників, студентів, випускників, хочеться подякувати за те, що у важкий час жоден з вас не полишив свого місця й став прикладом для всіх наших студентів – прикладом мужності й відданості своєму факультетові, своєму закладу вищої освіти, своїй Україні!
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120429832_2787243821554100_6970532107846419200_o-1024x683.jpg)
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120416135_2787243698220779_5352543198671728108_n.jpg)
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120372880_2787243571554125_5279359164779244944_n.jpg)
![](http://pravo-snu.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/120359145_2787243828220766_3529288362005662877_o-1024x683.jpg)