![](https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/92576920_688323345072598_8231024885405581312_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UhNROKQ-LMoAX908Pie&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=4fdf45c1909fa878f0e68dc08647fe46&oe=5EC13EFD)
На жаль, у зв’язку з карантином, ми не можемо провести День відкритих дверей у традиційному його розумінні в стінах нашого університету та розповісти абітурієнтам про переваги й особливості навчання саме тому ми вирішили запустити так звану естафету #СНУзапрошуєнанавчання, #ЮРФАКзапрошуєнанавчання, у ході якої кожен студент або викладач зможе поділитися з усіма своїми спогадами та розповісти, за що саме він або вона любить наш університет.
Для участі в естафеті необхідно:
Виставити stories або пост в фейсбуці з будь-яким фото або відео з універу;
Написати декiлька слів про університет або факультет, продовжуючи фразу: «Я люблю СНУ за …»;
І найголовніше – відмітити три друга, яким ви передаєте цю естафету!
Давайте поринемо в спогади разом! Впевнені, що це допоможе нам відволіктись від сьогоднішніх подій, а майбутнім студентам дасть можливість дізнатися про нас трішечки більше! Тож, закликаємо до участі всіх студентiв та викладачiв СНУ ім. В. Даля!