Шановні колеги, друзі, студенти, випускники, усі, хто має честь бути знайомим з нашим славетним університетом!
Колектив юридичного факультету від щирого серця вітає всіх нас з особливим днем –
річчям Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля!
![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/_hfKxZc5JcVG_2NRmU4JWw/aHR0cHM6Ly9zdGF0aWMueHguZmJjZG4ubmV0L2ltYWdlcy9lbW9qaS5waHAvdjkvdDRhLzEuNS8xNi8xZjRhZi5wbmc?orig_uri=https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4a/1.5/16/1f4af.png)
За ці роки був пройдений великий шлях, і не завжди він був простий. Водночас наш колектив завжди вирізняла світоглядна спорідненість, громадянська активність та бажання рухатись вперед, командність і згуртованість, професійність, дбайливе ставлення до традицій та пошук нових шляхів розвитку.
Вітаючи всіх нас, викладачів, співробітників, студентів, випускників, хочеться подякувати за те, що у важкий час жоден з вас не полишив свого місця й став прикладом для всіх наших студентів – прикладом мужності та відданості своєму факультеті, своєму університету, своїй Україні!
Усе тільки починається, наш рідний!:)