Виховуємо чемпіонів!

Юридичний факультет продовжує давню традицію навчання та виховання спортсменів. У нас навчається Гордєєв Михайло – кандидат в майстри спорту України з кікбоксингу. Він є вихованцем Обласної ДЮСШ Донецької області, його тренер Лі Віталій Терентійович – заслужений тренер України. Михайло неодноразово перемагав у чемпіонатах України.
Зокрема можна виділити:

• Кубок України з кікбоксингу WAKO (м. Черкаси), де команда Донецької області зайняла 5 місце, отримавши 6 перших, 1 – друге й 2 – третє місця, і Кубок України з кікбоксингу WAKO (м. Бровари), де з високими результатами, команда здобула перемогу;
  • Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO (м. Хмельницький), на якому Гордєєв Михайло завоював 2 місце;
  • Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO (м. Одеса) серед дорослих у розділах фул-контакт, К-1 і кік-лайт. У змаганнях взяли участь спортсмени з усіх регіонів України. Усього в Кубку брали участь близько 350 учасників на якому Гордєєв Михайло у вазі 57 кг у розділі фул-контакт – завоював I місце;
  • Учасник чемпіонату світу з кік-боксингу 2015 р. у Сербії м. Белград;
  • Призер кубка світу 2016 р. в Угорщині м. Будапешт.

На даний момент він є перший номером у збірній України з кікбоксингу, у ваговій категорії до 57 кг.

Ми пишаємося нашим студентом і бажаємо йому подальших успіхів та високих спортивних досягнень!