Турнір-квест

Турнір-квест у 2017 році

25 квітня 2017 року, на базі юридичного факультету СНУ ім. В. Даля відбувся турнір-квест з історії та правознавства “Аліса у країні чудес”!

Переможець визначений! Цього року перемогла команда “Привілля” Лисичанської середньої загальноосвітньої школи № 7.

Дякуємо всім учасникам, учителям, викладачам, студентам, волонтерам за шалені емоції, креативність, швидкість!

До зустрічі в наступному році!

Фотозвіт за цим посиланням

[згорнути]
Турнір-квест у 2018 році

17 травня 2018 року на базі юридичного факультету відбувся традиційний щорічний турнір-квест для школярів “Гаррі Поттер та Кубок Феміди”.

Цього року він був присвячений творчості Джоан Роулінг і її неперевершеним героям – Гаррі Поттеру, професору Дамблдору, Герміоні Ґрейнджер, Рону Візлі та іншим.

Чудова пригодницька атмосфера, круті актори, активні, креативні команди, захоплені глядачі – усе це створило неперевершений дух Гоґвортсу прямо тут, у стінах Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

У квесті взяли участь 6 команд з міст і селищ Луганської області (Сєвєродонецьк, Мілове, Рубіжне, Борівське, Варварівка тощо).

Переможцем та володарем Кубку Феміди стала команда Комунального навчального виховного комплексу “Рубіжанський ліцей”!

Дякуємо командам, учителям, викладачам, студентам за теплу атмосферу, позитивний дух суперництва, гарний настрій та море бурхливих яскравих емоцій!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/eunu.law/photos/?tab=album&album_id=2105248739753615

[згорнути]

Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує до участі в Турнірі-квесті з права та історії «Пригоди Шрека в юридичній країні».

Турнір-квест – це інтелектуально-динамічна унікальна атмосферна гра з історії та права, що полягає в проходженні командами визначеного організаторами маршруту, під час якого передбачається виконання завдань з метою отримання балів за швидкість і за пошук та оголошення правильних відповідей на вказані завдання.

Турнір-квест відбуватиметься 25 квітня 2019 року в навчальному корпусі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька 43а ).

Початок реєстрації учасників – 13:30.

Час проведення турніру – 14:00 – 16:00. 

З деталями участі можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/open?id=13EU_cLUKLcyTNUkSIKXum5tT3wzRLagZ

або за номером 066-880-43-49.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1JBvbQ0bNKbhhrNGwXYOAoA7hRlG7rLAeVsNotzi1JyU/edit

Ми чекаємо саме на тебе та твою команду!