Завершився тижневий візит науковців факультету до закладів вищої освіти й установ Польщі

Завершилася тижнева робота нашої команди Олена Арсентьєва, Олена Карчевська й Людмила Павлова та візит до закладів вищої освіти й установ Польщі “Підтримка у сфері вдосконалення та/або відкриття нових освітніх програм та програм післядипломної освіти в галузі соціальних і гуманітарних наук у внутрішньо переміщених закладах освіти”.
Останні насичені два дні відбулися в Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської, де мали змогу долучитися до дискусії про освітні програми, напрямки соціальної роботи з ветеранами війни від Др. Еви Груджевської та др. Катажини Жьомек-Міхалік, питання гендерної рівності в Польщі від пані Зіми Паряшевської та взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Supporting the Social inclusion of Children and Young People with intellectual and Developmental Disabilities: The importance of the Interdisciplinary Approach».
Щиро вдячні організаторам за надані можливості налагодження комунікації з освітянською та культурною спільнотою Польщі, дружню атмосферу й підтримку переміщених закладів освіти України.
Проєкт організований Фондом «Лідери змін» та Фундацією польських ректорів у рамках програми «Study Tours to Poland” Польсько-Американського Фонду Свободи».