Щодо підсумків Інтернет-голосування за найкращу роботу конкурсу “Права людини: сучасний вимір”

З 11 і до 15 травня 2020 року тривало Інтернет-голосування за найкращу роботу в рамках конкурсу учнівських наукових робіт “Права людини: сучасний вимір”, який традиційно проводить Юридичний факультет Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

За підсумками голосування в номінації краща робота на правничу тематику найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 10 класу Рубіжанської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтерната Онищенко Поліни. Друге місце за кількістю голосів посіла Шуліка Аліна, учениця 11 класу Бондарівської гімназії (Марківський район). Третє місце – Парамоненко Марія, учениця 10 класу Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Право" вам найбільше сподобалась?

  • Онищенко Поліна (45%, 694 Votes)
  • Шуліка Аліна (16%, 253 Votes)
  • Парамоненко Марія (16%, 246 Votes)
  • Донченко Анастасія (6%, 94 Votes)
  • Григорова Анастасія (робота №1 Європейські правові стандарти: проблеми юридичного визначення та імплементації в Україні) (6%, 87 Votes)
  • Лєвих Анастасія (робота №1 Проблеми правової ідентифікації криптовалюти) (4%, 64 Votes)
  • Тєльна Валерія (4%, 60 Votes)
  • Лєвих Анастасія (робота №2 «Білий хакінг»: забезпечення інформаційної безпеки чи засіб маніпулювання) (2%, 29 Votes)
  • Григорова Анастасія (робота №2 Конституційне право на безоплатну професійну правничу допомогу: національні аспекти реалізації та зарубіжний досвід) (2%, 28 Votes)

Усього проголосувало: 1 555

Loading ... Loading ...

За підсумками голосування в номінації краща робота в номінації “Історія” найбільше відвідувачі сайту проголосували за роботу учениці 9 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею Терехової Ганни. Друге місце за кількістю голосів посіла Щекатунова Дар`я, учень 10 класу Теплівської НВК Станично-Луганського району. Третє місце – Казакова Вікторія, учениця 9 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею.

Конкурсна робота якого учасника в номінації "Історія" вам найбільше сподобалась?

  • Терехова Ганна (42%, 1 568 Votes)
  • Щекатунова Дар`я (31%, 1 167 Votes)
  • Казакова Вікторія (16%, 587 Votes)
  • Козачок Вікторія (10%, 370 Votes)
  • Шувалова Вікторія (1%, 20 Votes)
  • Музика Ілля (0%, 16 Votes)

Усього проголосувало: 3 728

Loading ... Loading ...

Найкращою роботою в номінації “Філософія” стала робота учениці 11 класу Щастинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Конюхової Софії.

Чи сподобалась вам робота Конюхової Софії в номінації "Філософія"?

  • Так, сподобалась (82%, 126 Votes)
  • Ні, не сподобалась (18%, 27 Votes)

Усього проголосувало: 153

Loading ... Loading ...

Найкращою роботою в номінації “Культурологія” стала робота учня 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Решетняк Матвія.

Чи сподобалась вам робота Решетняк Матвія в номінації "Культурологія"?

  • Так, сподобалась (82%, 84 Votes)
  • Ні, не сподобалась (18%, 19 Votes)

Усього проголосувало: 103

Loading ... Loading ...

Ми вітаємо переможців Інтернет-голосування й вдячні всім учасникам конкурсу за їх актуальні та цікаві роботи!

Результати голосування професійного журі та буде оприлюднено 19 травня.