Шановні вступники!

Олена Арсентьєва

Наш факультет достатньо молодий. Перші кроки він зробив у 1992 році, коли на базі Луганського машинобудівного інституту було відкрито спеціальність «Правознавство». З цього моменту пройшло 25 років, і сьогодні ми можемо з гордістю констатувати, що справа, розпочата невеликою групою ентузіастів, виросла у знаний не тільки на Луганщині, але й далеко за її межами факультет.
За роки нашої роботи ми випустили майже 8000 високопрофесійних фахівців, провели близько 100 науково-практичних конференцій, круглих столів, випустили 32 фахових збірники з права та 40 з історії, низку підручників та монографій, незчисленну кількість наукових публікацій. Під керівництвом провідних вчених юридичного факультету було підготовлено та захищено більше 70 дисертаційних досліджень.
Сьогодні, розпочавши нашу роботу на новому місці, ми й надалі дотримуємося наших славетних традицій, демонструючи досвідченість, професійність, відповідальність у кожному аспекті нашої роботи.
Ми пишаємося тим, що у нашому колективі працюють талановиті вчені, досвідчені юристи-практики, молоді ентузіасти. Всі ці люди є справжньою цінністю нашого факультету.
Гадаємо, що той досвід, який ми маємо на сьогодні, принципи та стандарти нашої роботи, допомогли нам досягти успіху, а якість надання освітніх послуг дозволили завоювати довіру серед мешканців Луганського регіону та України.
Запрошуємо вас долучитися до нашої юридичної родини!


Олена Арсентьєва,
декан юридичного факультету