Завідувач кафедри конституційного права стала учасницею Міжнародної конференції “Роль судової влади в подоланні викликів війни”

8-9 грудня 2023 року завідувачка кафедри конституційного права СНУ ім. В. Даля , професорка Галина Татаренко стала учасницею надзвичайно цікавої Міжнародної конференції “Роль судової влади в подоланні викликів війни”.
На заході відбулося відверте та фахове обговорення стану справ в контексті розвитку судової гілки влади, викликів у кримінальному правосудді в контексті війни, можливих модальностей ефективного захист прав цивільних осіб, включаючи відшкодування шкоди, нагальність проблеми й можливі шляхи вирішення проблеми невиконання рішень національних судів, ухвалених у соціальних справах, розвиток системи юридичної освіти в Україні, організація спілкування суддів Верховного Суду, Європейського суду з прав людини та представників Ради Європи зі студентами юридичних вищих освітніх закладів.
Захід організовано Верховним Судом спільно з Українським католицьким університетом та Відділом програм співробітництва Ради Європи в рамках проєктів “Підтримка судової влади України в умовах війни та післявоєнного періоду”, “Посилення судових та позасудових засобів захисту прав осіб, постраждалих від війни в Україні” і “HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, у тому числі під час війни”, Програмою підтримки ОБСЄ для України в рамках проєктів “Підтримка Верховного Суду та вищих судів у реалізації судової реформи та забезпеченні доступу до правосуддя в умовах війни” і “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя (Друга фаза)”.
Дякуємо організаторам за наданий доступ до додаткових матеріалів, які стануть у нагоді студентам і викладачам.