Студенти юридичного факультету презентували свій ВНЗ школярам Сєвєродонецького колегіуму

Сьогодні, 10 жовтня, у рамках Спільного плану заходів щодо вдосконалення правоосвітньої діяльності Юридичний факультет СНУ ім. В. Даля та Головне територіальне управління юстиції у Луганській області з метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”, відбулась зустріч школярів Сєвєродонецького колегіуму НаУКМА, студентів СНУ ім. В. Даля та представників ГТУЮ у Луганській області.

Під час зустрічі студенти юридичного факультету Леонід Сітченко, Ольга Нікітіна, Степан Золотар презентували університет та можливості, що з’являються в студентів під час навчання в ньому. Зокрема розповіли про Студентську раду юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, юридична клініку “Pro bono”, всеукраїнські та закордонні можливості.

Ольга Нікітіна також розповіла про свою участь у проекті “Соціальний ліфт” Міністерства юстиції України, яка полягала в стажуванні у відділі з питань нотаріату ГТУЮ у Луганській області.

Після чого до слова запросили заступника начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ у Луганській області Людмилу Черненко, яка розповіла про структуру управління, його функції та місію юстиції в житті кожного громадянина України.

Школярі мали змогу поставити питання, які їх цікавили, та отримати відповіді гостей закладу освіти.

Сподіваємося, що такі правопросвітницькі заходи стануть доброю традицією для колегіуму й інших закладів освіти Сєвєродонецька та регіону.

Усі учасники заходу також були запрошені на День відкритих дверей до СНУ ім. В.Даля, який відбудеться 21 жовтня об 11:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *